Prolog

16. března 2012 v 19:55 | Lemonpie |  Default
Konečně jsem se prohrabala základním nastavením blogu a základním designem až k prvnímu článku. Tak fajn. Tohle není můj první blog, předtím už nějaký pokusy byly, ale většinou to ztroskotalo na tom, že jsem:
a) byla moc líná (to jsem pořád, ale život je boj, jak říká náš profesor fyziky)
b) měla blogy o jednom určitým tématu, který se časem vyčerpalo a nebylo o čem psát
c) nikdo na blog nechodil
Tentokrát jsem se k blogu dokopala hlavně kvůli dvěma spolužačkám, Fitli a Holy (zdravím :-), který blogy taky mají a přesvědčily mě, že do toho mám jít znova. Tak doufám, že sem budou chodit a číst, psát komentáře, sbírat citronové koláče (podrobnosti později, ještě to musím promyslet) a kdoví co ještě. A platí to samozřejmě i pro ostatní, snad každého bloggera potěší, když zaznamená nějakou aktivitu. K tomu tématu ... řekla jsem si, že si žádný konkrétní téma dávat nebudu, ono se to vyvrbí samo, prostě sem budu psát co mě napadne.
Teď bych se možná měla trochu představit (pro případ, že sem zavítá někdo z mně neznámé blogerské komunity), takže hurá na věc. Je mi třináct, což nemá cenu nijak zakrývat, protože kdo se trochu zajímá, tak se brzo dokliká na Fitlin blog a domyslí si, že když se mnou chodí do třídy, tak bude asi podobně stará. Bydlím v Brně, hlavním městě Moravy, chodím na osmiletej gymp. Nebudu tvrdit, že mě škola nějak moc baví, ale dá se to přežít a občas se člověk dozví i něco zajímavého. Samozřejmě některé aspekty našeho vzdělávacího programu bych upravila, např. vstávání, pořadí předmětů, učitele, ale nic není dokonalé, takže buďme rádi, že jsme rádi. Po škole mám většinu dní tréninky, dělám krasojízdu (jen si to pěkně najděte) a jednou týdně chodím do skautu, kde už se mi pomalu, ale jistě blíží důchodcovský věk, tzn. brzo budu ve vedení. Když mi vybyde čas a je pěkné počasí, tak zajdu ven zaběhat si, protáhnout se (říkám tomu parkour, jestli se to tak dá nazvat, to bůh suď). No a když jsem příliš shnilá, tak jsem doma, čtu si (žánry nějak neřeším, čtu co se mi líbí, snad kromě čistých dívčích románků, jejich potřebu si vybiju jednou za měsíc v knihovně přečtením pár "perexů" vzadu na obálce), poslouchám hudbu - poslední dobou většinou různé odnože metalu, ale nebráním se ani ostatním písničkám, například se můžu uslintat nad hudbou Amy Macdonald - , učím se německy, někdy dokonce něco napíšu nebo namaluju (i když rozhodně nejsem takovej talent jako Fitli nebo Holy). Zpěvně jsem absolutní hlušec, nedokážu z hlavy zazpívat snad ani Skákal pes přes oves, ale přesto se občas snažím něco zahrát na kytaru, u čehož si připadám jako Don Quijote.
Proč zrovna Lemonpie? Odpověd je jednoduchá - protože bagr. Potřebovala jsem nějaký nickname pro svůj blog, a moje skautská přezdívka moc fešácká není, takže jsem začala vymýšlet. Poslední dobou se hodně dívám na My little pony (ano, vážně je mi třináct), a jak jsem se probírala jmény, tak jsem se zarazila na Applejack. No dobře, ale jabka zrovna nevyhledávám, chtělo by to něco lepšího, co třeba takovej citrón? Miluju jeho vůni a chutově mi taky nijak nevadí - naschvál se zkuste zeptat lidí kolem sebe, kdo nemá rád citrón a možná zjistíte, že vám kladně odpoví míň lidí, než byste řekli (a možná taky ne). Lemonjack? To zní divně a se jménem Jack navíc nejsem nijak citově spjatá, co tam dát třeba pie? (nedivte se, jela jsem zrovna s prázdným břichem do skautu).
To by asi bylo prozatím všechno, časem sem možná doplním všechno na co jsem zapomněla. Tak si užijte víkend!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 holy26 holy26 | 16. března 2012 v 20:59 | Reagovat

Hafo a gratuluji k prvnímu článku :-D

2 Ïvča Ïvča | Web | 16. března 2012 v 22:02 | Reagovat

Jéé, mám co okomentovat, vítej :D

3 lemonpie lemonpie | Web | 17. března 2012 v 14:01 | Reagovat

Děkuju :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama