Dellikatesa

29. dubna 2012 v 21:06 | Lemonpie |  Můj milý wordíčku
Slavme lidi, slavme! Přišel ten slavný den, kdy ke mně do pokoje byl zaveden ... počítač! Ano, bylo to nečekané a ano, má to své chybky, ale chápete to, počítač! Ale vyprávějme tu historii od začátku:

Bylo nebylo, žila jednou jedna Lemonpie. Počítačů měli doma plno, ale všechny stály za pendrek snad kromě jednoho. A ten jeden patřil milému bratříčkovi. Jenže jednoho dne se bratříček odstěhoval a časem si odnesl i počítač. Vedle byl sice taky dobrý počítač, jenže ten byl okupovaný druhým bratříčkem, a navíc byl v obýváku, takže žádné soukromí. A tak milá Lemonpie dostala nápad - "vypůjčí" si starý počítač toho prvního bratříčka (už se v tom začínáte ztrácet?), a ten si odnese k sobě do pokoje. A jak je v jiných věcech moc líná, tak v tomhle byla pilná. Počítač hned našla a !udělala si na něj místo na stole!. Ten den se na Lemonpie štěstí usmívalo, protože měla v pokoji dokonce volnou zásuvku, a světe div se, dokonce jí do té zásuvky dosáhla šňůra. A tím štěstí ještě nekončilo, protože počítač se dokonce i rozběhl (vám to možná tak nepřijde, ale on ležel minimálně půl roku ladem a předtím měl pokaženou obrazovku, takže tohle je malý zázrak). A ještě pořád to nekončí! V tuto chvíli přichází na scénu druhý bratříček, který z hlubin svého strašidelného stolu vyhrabal wifi kartu a dokonce mi ji i pomohl zprovoznit. Jenže teď odchází štěstí a na scénu přichází ta odvrácená část života:

- v našem bytě sice je wifi síť (doteď jsem to netušila), ale jako naschvál do mého pokoje nedosahuje, akorát občas vydává takové záchvěvy, no prostě je to vachrlaté
- nejsilnější signál je právě v obýváku, ale tam už si rovnou můžu sednou k tomu normálnímu počítači, na kterém ten internet jede stokrát rychleji (jako to dělám zrovna teď)
- ten noťas je hrozně, ale hrozně starej (jsou na něm sice xpéčka, ale jinak nic) a tudíž moc moc zasekanej a musí se na něj opatrně nejlépe s knížkou v ruce
- prodělal vážnou virovou chorobu a po detoxu na něm je absolutní minimum programů

Ale pořád dobro vítězí nad zlem, takže PARTY!

P.S. V mém pokoji momentálně dřepí ten první bratříček u toho původního notebooku a smolí svoji diplomovou práci, a JEMU ta wifina samozřejmě jede! Perkele!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 holy26 holy26 | 30. dubna 2012 v 16:34 | Reagovat

Kongratulejšn! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama