Květen 2012

Ten pocit...

29. května 2012 v 20:17 | Lemonpie |  Jen tak do větru
Ten pocit, kdy se podíváte na titulku blogu a čtyři z pěti článků na téma týdne se jmenují stejně.
Ten pocit, kdy byste chtěli napsat spoustu duchaplných článků a zmůžete se jenom na bezduché plácání o ničem.
Ten pocit, kdy jste si schopni pouštět jenom jednu povzbuvozovací písničku pořád dokola.
Ten pocit, kdy jsou prázdniny za dveřmi, ale zároveň tak daleko.
Ten pocit, kdy se čas vleče, ale zároveň utíká tak rychle.
Ten pocit, ...

Cítím se, jako kdybych měla vymytej mozek. Nejsem schopná udržet si myšlenku v hlavě déle než pět minut. V takovýchto chvílích obvykle přepínám na mód autopilot a diář se stává mým nejlepším přítelem. Co to sakra je?! A víte co je nejhorší? Že jsem teď týden a půl relaxovala a mohla všechno vypustit z hlavy, a stejně jsem už po dvou dnech totálně unavená.
Jo, jednou vám napíšu ty recenze (a v duchu si říkám: Do čeho jsem se to probůh uvázala?), napíšu vám o svém výletu do Belgie a protřídím všechny ty fotky a dám je na naši okurku (otázka do éteru - funguje už?). Nemůžu se dočkat prázdnin, tábora, dalšího roku... Proč? Má to co dělat s chuligánstvím. Ale víc prozradit nemůžu, protože "Velký bratr mě sleduje" a nechci, aby si z tohohle článku dělal závěry (slyšíš?!). Snad to bude lepší. Tak určitě...


P.S. Měla bych přestat poslouchat písničky z Juna
P.P.S. Měla bych přestat uvažovat nad tím, že se na Juno ještě jednou podívám
P.P.P.S. Měla bych si udělat novej design, tenhle je už trochu pasé...
P.P.P.P.S. Měla bych přestat všude psát tři tečky
Obecené P.S. Měla bych přestat dělat blbosti.

Rest in peace

15. května 2012 v 18:35 | Lemonpie |  Můj milý wordíčku
Dneska to bude jen krátká zprávička, abyste nebyli moc vyjukaní. Sice stejně už to všichni, kdo sem pravidelně chodí asi ví, ale pro případ, že sem zajde i někdo jiný. Zítra odjíždím na mistrovství Evropy (adresa pro zloděje: U zaječího bobečku 37, Tapiola, Helsinky, Finsko, klíče najdete ve schránce) a pak máme školu v přírodě a pak máme výpravu, takže zkrátka a dobře tady chvíli nebudu. Chtěla jsem dopsat tu recenzi na Floriána, ale to už jako obvykle nestihnu. Takže se můžete vesele těšit, a třeba se i dočkáte. Tak se tu mějte pěkně, možná vám i ukážu nějaký fotečky ...časem. Aby vám nebylo smutno, tak vám sem dám aspoň úchylnou písničku z Juna, která je hroznej kolovrátek, ale je hnusně návyková. Vlastně jsou takový všechny písničky z toho filmu.

Trailer

11. května 2012 v 20:48 | Lemonpie |  Vidi
Rozhodla jsem se, že si sem budu zapisovat své dojmy a pojmy ze všech těch knížek, filmů a hudby, neboť bych to brzo zapomněla. Ano je to trochu sobecké, ale - život je boj. Pro vás to může být takovým doporučením, abyste se náhodou na něco nedívali zbytečně (ale jiný člověk, jiný mrav, takže s tím moc nepočítejte). Konkrétně tato rubrika bude zaměřena na filmy, a teď už pár prvních exemplářů, se kterými vás hodlám v brzké době otravovat:

Vidi, legi, audi ... a líbilo se mi

11. května 2012 v 20:24 | Lemonpie |  Neuveřejněno

VIDILEGIAUDI


P.S. Jsem si téměř jistá, že je to latinsky úplně špatně :-D

Slaď kosti

5. května 2012 v 18:03 | Lemonpie |  Grafomanův koutek
Ano, sladkosti jsou strašně super, ano, bez nich bych určitě nepřežila, ano, tohle už jsem četla asi tisíc třicet sedmkrát. Bohužel mi můj strašně super originální pohled na téma týdne trochu pokazil Malkiel, no jen se podívejte tady. Ale já se jen tak nevzdám!! Takže neváhejte a vstupte pod perex!