Muka ( Lauren Kateová)

13. června 2012 v 20:57 | Lemonpie |  Legi

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Občas člověk prostě zatouží po nějakém jednodušším dívčím románku, jenže tahle série se trochu zvrhla a já u toho musím přemýšlet víc, než je mi libo (ale to bude asi ve mně a ne v té knížce, poslední dobou mám vůbec sklon nad vším strašně moc přemýšlet a vůbec se zasekávat). Tohle je už druhý díl, takže jsem jakžtakž věděla do čeho jdu, ale upřímně řečeno, první díl jsem si vybrala prostě pro to, že má nádhernou obálku (stejně jako ten druhý, třetí už trochu pokulhává).

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

složití andělé

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

nevědět

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Svým způsobem mě přitahuje Cam svým šarmem a gentlemanstvím a není takový hulvát jako Daniel, já být Luce, tak bych se teda nechala sbalit od Cama. A Arriane je taky moc super, taková správně svérázná, má v sobě spoustu energie a nebojí se být sama sebou. A ještě Shelby, té jsem taky fandila.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Moc se mi líbí ta temná atmosféra a to, jak jsou postavy propletené, za pozadím pořád probíhá normální život.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Je to druhý díl trilogie a je to na něm znát. Vlastně má jenom tak spojit první a třetí díl, a autorka si připravuje půdu pro velké finále. Tím pádem je kniha dost vláčná a nudná, i když se najdou i krásné lyrické momenty, a vlastně se v ní nic moc nestane.

Mé hodnocení: 6.5/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama