Projekty, projekty a další projekty

7. října 2012 v 14:53 | Lemonpie |  It's all about ME
Áááh, já bych se toho všeho chtěla zúčastnit. Fotit každý den jednu fotku, která ho vystiuje (365), sepsat si bucket list a plnit si ho, sepsat si 101 cílů za 1001 dní (případně ty dvě položky spojit do jednoho) a plnit si je, zúčastnit se literární soutěže, kdy každý měsíc napíšete jednu kapitolu...
Ale za a nemám čas, což by se ještě dalo překonat, protože u počítače sedím dost dlouho a akorát mrhám časem, a hlavně za b se prostě znám, a nedodržím to. Jedna z mála věcí, kterou se mi podařilo dotáhnout do konce bylo naučit se psát všema deseti, což mi teď věrně slouží (a pak jsem se taky odnaučila cucat si palec - to byl ale Mordor). To není, že bych si řekla, dneska se mi nechce, vykašlu se na to. Spíš na to zapomenu, nebo něco podobnýho.
No, ale za zkoušku to stojí. Až budu mít dostatečný počet, tak zveřejním svůj seznam "co bych chtěla přečíst/vidět" a možná i ten slavný seznam cílů. 365 ku si budu spíš dělat pro sebe, takže to bude taková interní challenge. Bože, dej prosím, ať konečně něco dodělám!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama