It's all about ME

Projekty, projekty a další projekty

7. října 2012 v 14:53 | Lemonpie
Áááh, já bych se toho všeho chtěla zúčastnit. Fotit každý den jednu fotku, která ho vystiuje (365), sepsat si bucket list a plnit si ho, sepsat si 101 cílů za 1001 dní (případně ty dvě položky spojit do jednoho) a plnit si je, zúčastnit se literární soutěže, kdy každý měsíc napíšete jednu kapitolu...
Ale za a nemám čas, což by se ještě dalo překonat, protože u počítače sedím dost dlouho a akorát mrhám časem, a hlavně za b se prostě znám, a nedodržím to. Jedna z mála věcí, kterou se mi podařilo dotáhnout do konce bylo naučit se psát všema deseti, což mi teď věrně slouží (a pak jsem se taky odnaučila cucat si palec - to byl ale Mordor). To není, že bych si řekla, dneska se mi nechce, vykašlu se na to. Spíš na to zapomenu, nebo něco podobnýho.
No, ale za zkoušku to stojí. Až budu mít dostatečný počet, tak zveřejním svůj seznam "co bych chtěla přečíst/vidět" a možná i ten slavný seznam cílů. 365 ku si budu spíš dělat pro sebe, takže to bude taková interní challenge. Bože, dej prosím, ať konečně něco dodělám!!!!

Orbis pictus

29. března 2012 v 19:14 | Lemonpie
Jóóóóóóóóóó! Poletíme? vydali nový cédéčko! A teď k tématu. Ve výtvarce budeme začínat s novou prací - ilustrovanou knížkou. No a každý si má přinést nějaký svůj text, který potom bude ilustrovat. Může to být vlastní povídka, básnička, oblíbená písnička, prostě skoro cokoliv. Já jsem si samozřejmě myslela, že naše skupina má výtvarku až příští týden, takže jsem na to totálně zapomněla. Dneska už nic rozumnýho vlastního napsat nestihnu, a tak jsem se rozhodla vybrat si nějaký písničkový text. Na mysl mi přišlo několik kandidátů, některý kvůli samotnýmu textu, některý kvůli zvláštní citové vazbě, některý kvůli klipu... A teď si jdeme představit jednotlivé aspiranty:
 
 

Reklama